• https://www.facebook.com/Arkur-Elektronik-Otomasyon-Sistemleri-SanTic-Ltd%C5%9Eti-274399219276468/?ref=hl
  • https://twitter.com/ArkurElektronik

Anasayfa - Otomasyon

Firmamızın Profili,

Genç ve dinamik bir kadroya sahip firmamızın felsefesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak analiz ederek, isteğinden fazlasını sağlayabilecek proje çalışmalarını yapmak ve uygulamaktır. Sektördeki gelişmeleri takip eden firmamız Türkiye’deki ve dünyadaki yenilikleri de göz önünde bulundurarak uygulanan sistemlere yansıtmaktadır.
Uygulamalarımız arasında özel amaçlı ihtiyaca yönelik CNC ve PLC kontrollü makine tasarımı ve imalatı, Kutu Profil Delme Makineleri, Roll-Forming Makineleri, boya tesisi otomasyonları, endüstriyel fırın otomasyonları, pozisyon kontrolü gerektiren uygulamalar, kaynak otomasyonu, anahtar teslimi fabrika otomasyonları bulunmaktadır. 
PLC kontrollü ve operatör paneli ile yapılan uygulamalarda birçok makine entegre çalışabilmekte ve tek noktadan kontrol edilebildiği gibi sahanın istenilen birden çok noktasından da kontrol edilebilmektedir. 
PLC kontrollü sistemlerde HMI (İnsan – Makine Ara Yüzü) , PC – Operatör Paneli üzerinde kullanıcıya özel yazılan SCADA Software ile uygulanabildiği gibi daha küçük ve PLC ile tam uyumlu Operatör Panelleri ile de sağlanmaktadır. 
Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen projelerin kullanıcı operatörler tarafından kullanımı ve uygulama ile ilgili gerekli eğitimi vermektedir. 
Firmamız projenin teslimi itibarı ile 1 yıl garanti kapsamında servis vermektedir. 
Müşterilerimizin memnuniyeti daima önceliğimizdir.

Yeni Adresimiz;
Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: ARKUR Elektronik Otomasyon Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Google+

 

 

 @ArkurElektronik    ArkurElektronik

 

Ürün ve Hizmetler
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret94491
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Saat